Žaluzie, rolety, vrata, markýzy, sítě - Rychle a levně v Praze - EUROROLETY.CZ

Sítě proti hmyzu - Pevné okenní sítě

Pevné okenní sítě MINIROL se nabízí jako první možnost ochrany Vašeho interiéru před obtížným hmyzem. Tyto sítě se vyznačují vysokou kvalitou provedení, což zaručuje jejich užití po mnoho let.

Na výběr máme z několika typů profilů vyznačujících se jemnými, hladkými liniemi. Díky široké barevné škále i možnosti použití renolitových fólií tak tyto sítě plně splynou s okenním rámem, jakéhokoli typu. U pevných sítí MINIROL není třeba nikterak zasahovat do okenního rámu a samotná instalace i údržba jsou velice jednoduché.

Další často podceňovanou skutečností je určitá funkce izolace pevných sítí. V tomto směru patří pevné sítě proti hmyzu MINIROL l nejlepším produktům na trhu.

Složení


Rám této sítě je sestaven z hliníkového profilu pomocí vnějších nebo vnitřních (neviditelných spojek rohových spojek. Na rám okna se uchycuje poocí jednoduchých kovových držáčků. Díky jednoduchosti této konstrukce je manipulace se sítí velmi snadná a zvládne ji opravdu každý.

Kvalita za rozumnou cenu! = DOPORUČUJEME!


Tou nejkvalitnější variiantou je zajisté extrudovaný profil s lemem, jež je schopen nabídnout dokonalou těsnost s rámem okna. Z venkovní strany přesně lícuje a vytváří celistvý vzhled Vašeho exteriéru. Rámy z extrudovaných profilů mají velmi vysokou pevnost a tuhost a samozřejmě také odolnost vůči nepříznivým vlivům.

Levnější verze!


Levnější variantou jsou profily válcováné, případně i bez lemu. ty však nejsou zdaleka tak tuhé jako profily extrudované a v některých případech je nutné jejich vyztužení příčkou.

Barevné provedení


Základními barevnými variantami je bílá, hnědá a imitace dřeva. Lze však použít profily potažené Renolit fólií či lakované do jakékoliv barvy ze vzorníku RAL.

Síťovina


Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem v černém nebo šedém provedení a upevněna v rámu pomocí pryžové ucpávky. Kromě standardního materiálu lze u dveřních sítí a u okenních sítí menších rozměrů použít také síťovinu s vyšší odolností proti drápkům domácích mazlíčků, tzv. PETSCREEN. Ta lze ovšem kombinovat pouze s kvalitnějším extrudovaným profilem rámu sítě z důvodu zajištění dokonalého vypnutí. 

Informace a cenová kalkulace - NONSTOP - 602 20 54 54

© 2022 EUROROLETY (v4.0)