Žaluzie, rolety, vrata, markýzy, sítě - Rychle a levně v Praze - EUROROLETY.CZ

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou opravdu velmi vhodným doplňkem, pokud toužíte po klidném spánku, zejména v letním období a hodlátesi vychutnat horké večery až do pozdních hodin při otevřeném okně či dveřích. V případě sítí proti hmyzu MINIROL se můžete spolehnout nejenom na jejich funkčnost, ale také dokonalý vzhled sladěný s Vašimi okny či dveřmi. V nabídce výrobků MINIROL můžeme najít nejen sítě pevné, tedy uchycené do hliníkového rámu a štrně umístěné na Vaše okno jakéhokoli typu nebo v dveřním rámu s možností samozavíratelných pantů. Jsou zde také sítě rolovací a posuvné, jež nabízí opravdový luxus ovládání a působí svým dojmem velmi vznešeně. Pro náročnější lze síť umístit přímo do roletového boxu a vytvořit tak celistvý prvek stínění s ochranou před nepříjemným hmyzem.

Vysoká světelná propustnost síťoviny
Použité síťoviny nijak nesnižují výhled z okna. Vybrat si můžete z šedého či černého provedení.

Snadná manipulace
Díky systému uchycení pevných sítí, bez nutnosti zásahu do okenního rámu, je manipulace s těmito sítěmi doslova hračkou. Na zimu tak můžeme síť pohodlně sundat z okenního rámu.

Možnost dodatečné montáže
Montáž sítě (s výjimkou integrované) není nijak závislá na nutnosti stavebních úprav. Lze ji namontovat kdykoli a téměř kdekoli.
 

Informace a cenová kalkulace - NONSTOP - 602 20 54 54

© 2022 EUROROLETY (v4.0)