Žaluzie, rolety, vrata, markýzy, sítě - Rychle a levně v Praze - EUROROLETY.CZ

Sítě proti hmyzu - Pevné dveřní sítě

Pevné dveřní sítě MINIROL patří k tradičním způsobům ochrany dvří proti obtížnému hmyzu. Díky snadné manipulaci jsou velmi oblíbené mezi zákazníky ve většině zemí Evropy. Díky využití pevných extrudovaných profilů a speciální síťoviny jsou pevné sítě proti hmyzu MINIROL odolné nejen před obtížným hmyzem, ale také proti drápkům domácích mazlíčků. Tyto sítě se vyznačují vysokou kvalitou provedení, což zaručuje jejich užití po mnoho let.

Na výběr máme z několika typů profilů vyznačujících se jemnými, hladkými liniemi. Díky široké barevné škále i možnosti použití renolitových fólií tak tyto sítě dotváří dokonalý vzhled Vašeho exteriéru například při pohledu ze zhrady. U pevných dveřní sítí proti hmyzu MINIROL je samozřejmostí možnost využití např. samozavíratelných pantů apod.

Složení


Rám této sítě je sestaven z hliníkového profilu pomocí vnějších nebo vnitřních (neviditelných spojek rohových spojek.

Kvalita za rozumnou cenu! = DOPORUČUJEME!


Tou nejkvalitnější variiantou je zajisté extrudovaný profil. Rámy z extrudovaných profilů mají velmi vysokou pevnost a tuhost a samozřejmě také odolnost vůči nepříznivým vlivům.

Levnější verze!


Levnější variantou jsou stejně jao u okenních sítí profily válcované.

Barevné provedení


Základními barevnými variantami je bílá, hnědá a imitace dřeva. Lze však použít profily potažené Renolit fólií či lakované do jakékoliv barvy ze vzorníku RAL.

Síťovina


Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem v černém nebo šedém provedení a upevněna v rámu pomocí pryžové ucpávky. Kromě standardního materiálu lze u dveřních sítí a u okenních sítí menších rozměrů použít také síťovinu s vyšší odolností proti drápkům domácích mazlíčků, tzv. PETSCREEN. Ta lze ovšem kombinovat pouze s kvalitnějším extrudovaným profilem rámu sítě z důvodu zajištění dokonalého vypnutí.
 

Informace a cenová kalkulace - NONSTOP - 602 20 54 54

© 2022 EUROROLETY (v4.0)